filmy i prezentacje fotografia ślubna

Ania i Marcin | zdjęcia w górach, szalony plener, fotograf Gliwice

Witam po krótkiej przerwie.

Publikuje kilka zdjęć ślubnych niesamowitej pary z sesji plenerowej wykonanej w Białce Tatrzańskiej. Dawno nie miałem okazji tak dobrze się bawić podczas zdjęć. W wyjątkowym klimacie spędziliśmy wspólnie dwa dni w górach gdzie Ania z Marcinem podbijali górskie stoki oraz zadziwiali wszystkich swoją odwagą – czyż nie są oryginalni…:)

Pozdrawiam serdecznie Anię i Marcina.

A tu zamieszczam krótki filmik z Naszej pierwszej sesji.

You may also like...

2 comments on “Ania i Marcin | zdjęcia w górach, szalony plener, fotograf Gliwice

 1. Anna Kostrzyńska on said:

  Jak dla każdej kobiety był to dla mnie jeden z ważniejszych i najpiękniejszych dnii w moim życiu.Także każda jedna minuta była inna , pełna emocjii.Tyle się wydarzyło ,że cięzko bybyło nam teraz sobie odświeżyć te cudowne chwile.Troszkę stresu , łez ze szczęścia, pełno usmiechu..nie moglibysmy tego sami zobaczyć gdybys nie te wszystkie zdjęcia które pokazują jacy byliśmy my i wszyscy wokół wzruszeni i szczęsliwi.
  Nie jest łatwo znaleźć pierwszą , lepszą osobą która będzie chciała biegać mroźną zimą po górach za szaloną,pęłną pomysłów młodą parą i to w dodatku po nocnych tańcach. Sesja zdjęciowa z Tomkiem była dla nas kolejną atrakcją tego weekendu.Pełen zwariowanych pomysłów, które pomogły nam nie przemarznąć tego dnia :))
  Spędziliśmy ze sobą wiele czasu od rana do wieczora następnego dnia i jak dziś oglądam te zdjęcia moge sobie na nowo odtworzyć nasz cały ślub , przygotowania , tańce,wesele poźniej zmęczenie. ( a nawet niekontrolowane miny gośći )
  Wspaniała wspólpraca a poźniej tego efekty :)) Polecamy każdej młodej parze która ma pełno odważnych , innych pomysłów do współpracy a będziecie zadowoleni tak jak my dziś.

 2. anna on said:

  sliczne zdjecia bardzo mi sie podobaja, bardzo dobrana para mloda :)profesjonalnie wykonane zdjecia , pozdrowionka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 288 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>