FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Dzięki doświadczeniu już ponad 20 lat pracy jako zawodowy fotograf, prowadząc jednocześnie sklep i studio fotograficzne w Raciborzu, świadcze swoje usługi foto oraz wideo na terenie całego Śląska, a w szczególności w miastach: Gliwice, Racibórz, Rybnik, Katowice a także Opole i okolice.
Stworzyłem trzy warianty reportażu, dopasowując je tym samym do Państwa różnych potrzeb oraz możliwości.

wybierz opcję dla siebie:

Przygotowania + ceremonia + sesja w plenerze  |  STANDARD
Jest to najbardziej podstawowa opcja zdjęć. Realizację rozpoczynamy od fotografowania przygotowań w domu, następnie ceremonii w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego po której wykonywane są zdjęcia rodzinne. W cenie zawarta jest także sesja w plenerze tego samego dnia.
Za dopłatą możliwa jest także sesja plenerowa w innym terminie koszt ustalany indywidualnie zależnie od lokalizacji.
Podczas pracy wykonuję od 500-1000 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Dzięki temu jestem w stanie uchwycić te wyjątkowe chwile i wykonać dokładnie takie zdjęcia, o których marzą moi Klienci:) Spośród wszystkich wykonanych zdjęć, wybieracie 60 ujęć, które zostaną starannie wyretuszowane a pozostałe zdjęcia będą poddane podstawowej obróbce kolorystycznej.

Otrzymujecie:
- wszystkie wykonane zdjęcia poddane obróbce: kolor i kadr, bez ograniczeń ilościowych,
- 60 wybranych zdjęć zostanie poddanych profesjonalnemu retuszowi
- zdjęcia rodzinne oraz grupowe,
- prywatną galerię z wybranych zdjęć na stronie www,
- pen drive z wszystkimi zdjęciami
Przygotowania + ceremonia + sala 4 h + sesja w plenerze  |  STANDARD PLUS
Realizację rozpoczynamy od przygotowań w domu, błogosławieństwa rodziców itd, następnie ceremonia w kościele lub USC, zdjęcia na sali do 4h oraz sesję w plenerze.
Sesja możliwa jest także w innym terminie bez dopłaty za usługę jeśli czas jego wykonania wraz z czasem dojazdów nie przekroczy 4 godzin. Dłuższe plenery wyjazdowe koszt ustalany indywidualnie zależnie od lokalizacji.
Podczas pracy wykonuję od 500-1500 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Dzięki temu jestem w stanie uchwycić te wyjątkowe chwile i wykonać dokładnie takie zdjęcia, o których marzą moi Klienci:) Spośród wszystkich wykonanych zdjęć, wybieracie 100 ujęć, które zostaną starannie wyretuszowane a pozostałe zdjęcia będą poddane podstawowej obróbce kolorystycznej.

Otrzymujecie:
- wszystkie wykonane zdjęcia poddane obróbce: kolor i kadr, bez ograniczeń ilościowych,
- 100 wybranych zdjęć zostanie poddanych profesjonalnemu retuszowi oraz wydrukowanych w formacie 15x23 cm,
- zdjęcia rodzinne oraz grupowe,
- prywatną galerię z wybranych zdjęć na stronie www
- pen drive z wszystkimi zdjęciami
Przygotowania + ceremonia + sala do oczepin + sesja w plenerze  |  LUX
Rozpoczynamy od przygotowań w domu, błogosławieństwa rodziców itd, następnie ceremonia w kościele lub USC, zdjęcia na sali aż do oczepin włącznie oraz sesję w plenerze.
Sesja możliwa jest także w innym terminie bez dopłaty za usługę jeśli czas jego wykonania wraz z czasem dojazdów nie przekroczy 4 godzin. Dłuższe plenery wyjazdowe koszt ustalany indywidualnie zależnie od lokalizacji.
Podczas pracy wykonuję od 500-2000 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Dzięki temu jestem w stanie uchwycić te wyjątkowe chwile i wykonać dokładnie takie zdjęcia, o których marzą moi Klienci:) Spośród wszystkich wykonanych zdjęć, wybieracie 100 ujęć, które zostaną starannie wyretuszowane a pozostałe zdjęcia będą poddane podstawowej obróbce kolorystycznej.

Otrzymujecie:
- wszystkie wykonane zdjęcia poddane obróbce: kolor i kadr, bez ograniczeń ilościowych,
- 100 wybranych zdjęć zostanie poddanych profesjonalnemu retuszowi oraz wydrukowanych w formacie 15x23 cm,
- zdjęcia rodzinne oraz grupowe,
- wydruk na płótnie typu Canvas 40x60 z wybranego ujęcia
- prywatną galerię z wybranych zdjęć na stronie www
- nowoczesną prezentację z podkładem muzycznym
- wszystkie materiały nagrane na pen-drive
Dodatek VIP. Jest to opcja dodatkowa dla specjalnie wymagających par. Zawiera ona wydruki zdjęć w dużym formacie 20x30 lub 25x36 a następnie wklejamy je do wyjątkowego albumu wykonywanego na specjalne zamówienie. Okładka albumu jest spersonalizowana zdjęciami pary, dodatkowo grawer imion. Takiego albumu nie kupicie w żadnym sklepie.
Dodatek VIP można łączyć z każdą opcją reportażu. O szczegóły zapytaj.
Albumy ślubne na indywidualne zamówienie
Co je wyróżnia...klasyczne zdjecia w dużym formacie 20x30 oraz 25x36 !!!
Wasze zdjęcia ślubne tak właśnie mogą wyglądać,
wystarczy wybrać jeden z naszych wzorów a my zajmiemy się resztą.
NIE ZNAJDZIESZ TEGO U KONKURENCJI.

Zamów komplet usług i otrzymaj opcję DRON o wartości 500zł GRATIS !!!

>> szczegóły promocji <<


WIDEO FILMOWANIE

Film FULL HD
Wszystkie nasze filmy są nagrywane oraz montowane w jakości FULL HD.
Nowoczesny teledysk ślubny, teledysk z przygotowań, teledysk plenerowy a może wspomnienie z dzieciństwa w formie prezentacji zdjęć...? to tylko niektóre elementy filmu. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne kamery-lustrzanki, stabilizatory itp. Nasz doświadczony filmowiec dzięki zaawansowanym technikom montażu wykorzystując profesjonalne oprogramowanie wykonuje wyjątkowe filmy oraz teledyski, które pozostaną pamiątką na całe życie. W trakcie pracy wykorzystujemy także dodatkowo 2-3 kamery stacjonarne przez co możemy pokazać ujęcia z kilku perspektyw.
Przywiązujemy dużą uwagę aby nasze filmy były bardzo naturalne i nietuzinkowe.

Otrzymujecie:
- kamerzysta od przygotowań do oczepin ( 00.30 )
- zmontowany materiał filmowy o długości ok. 1.30 h
- teledysk z przygotowań oraz podsumowujący-skrót wesela a także plenerowy jeśli sesja foto będzie wykonana w dniu ślubu
- prezentacja z powierzonych zdjęć
- film w jakości fullHD nagrany na pen-drive

W usługach dodatkowych dostępny także DRON
Przykładowe filmy można obejrzeć na Naszej stronie firmowej lub na kanale YouYubeUSŁUGI DODATKOWE - za dopłatą

ALBUMY - FOTO KSIĄŻKI

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór albumów i foto książek. Z racji iż posiadamy studio i sklep fotograficzny prowadzimy regularną ich sprzedaż przez co każdy znajdzie coś dla siebie.
- klasyczne albumy na typowy format ślubny 15x23, ceny od 149zł
- albumy na indywidualne zamówienie opcja LUX. Co je wyróżnia...klasyczne zdjecia w dużym formacie A4 20x30 !!! Wasze zdjęcia ślubne tak właśnie mogą wyglądać, wystarczy wybrać jeden z naszych wzorów a my zajmiemy się resztą.
NIE ZNAJDZIESZ TEGO U KONKURENCJI.


DRON do filmu

Opcja zawiera wykonanie krótkich ujęć podczas całego wesela, które zostaną wykorzystane podczas montażu filmu
Warunkiem koniecznym są dobre warunki pogodowe więc nie zawsze będzie możliwa do zrealizowania, wówczas opłata nie zostanie naliczona.
Cena 500zł

FOTOBUDKA - WIDEOBUDKA

Najnowocześniejsza FOTOBUDKA + WIDEOBUDKA wraz z nielimitowanymi zdjęciami
Poza standardowymi zdjęciami nasza fotobudka wyposażona jest także w możliwość nagrywania krótkich filmów dzięki czemu goście mogą złożyć osobiste życzenia czy też przekazać dowolnie atmosferę zabawy. Koszt wynajęcia fotobudki
-2 godz/ 500zł
-3 godz/ 700zł
-4 godz + 50km gratis/ 900zł
Standardowe wydruki (3 ujęcia) na dwóch paskach 5x15. Jako nowość wprowadziliśmy pełne wydruki 10x15 cm drukowane jako 2 sztuki w jednym zestawie !!! (opcja dodatkowo płatna zależnie od czasu wynajmu )
Wszystkie zdjęcia będą umieszczone w galerii internetowej z dostępem zabezpieczonym hasłem.
Szczegóły dotyczące wynajęcia fotobudki   >> www.fotokojtek.pl/fotobudka <<
Przykłady realizacji   >> www.facebook.com/fotobudkafotokojtek <<

Przykładowy teledysk z zabawy przy fotobudceWYDRUKI ZDJĘĆ PODCZAS WESELA

Przy wynajętej fotobudce istnieje możliwość zamawiania natychmiastowych wydruków zdjęć podczas wesela w formacie 10x15 oraz 15x20cm ! Każdy z gości będzie miał możliwość wydrukować dowolne zdjęcie np. rodzinne lub grupowe w dowolnym formacie

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja wykonywana w ustalonym wcześniej miejscu i terminie. Czas sesji do 2 godzin. Wszystkie dobre wykonane zdjęcia poddane podstawowej obróbce czyli kolor oraz kadr, nagrane na płytę.
Spośród wszystkich wykonanych wybieracie 30 zdjęć, które zostaną poddane retuszowi oraz wydrukowanych w formacie 15x23 cm.
Orientacyjny koszt sesji to 900zł. Ostateczna kwota zależy od lokalizacji sesji.

DRON GRATIS - usługa o wartości 500zł !!!

Szczegóły promocji:
Aby otrzymać usługę DRON gratis o wartości 500 zł należy zamówić zestaw usług : FOTO w wersji LUX + WIDEO + FOTOBUDKA na min 2h.Informacje uzupełniające

Szczegóły oferty są orientacyjne i mogą ulec zmianie w każdym momencie.
Tylko podpisanie umowy i wpłata zadatku zagwarantuje niezmienność podanych cen za wybrane usługi.
Dla pełnej rezerwacji terminu konieczne jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki, jest to możliwe również przez internet.
Koszt dojazdu płatny dodatkowo zgodnie z ilością przejechanych kilometrów podczas obsługi całego zlecenia. Liczony jako realne koszta.Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług fotografii ślubnej oraz wideo filmowania na terenie całego Śląska a w szczególności w miastach: Racibórz, Gliwice, Rybnik, Wodzisław, Katowice. Przeszło 20 letnie doświadczenie jako zawodowy fotograf, bogata oferta usług ,kreatywność, dbałość o szczegóły to tylko niektóre atuty dzięki którym klienci polecają moje usługi.
A teraz także wynajem fotobudki i wideobudki !