ZDJĘCIA ŚLUBNE

Dzięki doświadczeniu kilkunastu lat pracy jako zawodowy fotograf ślubny świadczący usługi na terenie całego Śląska, a w szczególności: Gliwic, Raciborza, Rybnika i Katowic, stworzyłem trzy warianty reportażu, dopasowując je tym samym do Państwa różnych potrzeb oraz możliwości.

Cena zdjęć już od 1500zł, zależnie od opcji!

Reportaż ślubny wraz z sesją w plenerze - Standard.. Jest to najbardziej podstawowa opcja zdjęć. Realizację rozpoczynamy od fotografowania ceremonii w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, następnie wykonywane są zdjęcia rodzinne. W cenie jest także zawarta sesja w plenerze. Jako doświadczony fotograf ślubny wykonuję około 500 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Dzięki temu jestem w stanie wykonać dokładnie takie zdjęcia, o których marzą moi Klienci. Spośród wszystkich wykonanych zdjęć, wybieracie minimum 60 lub więcej ujęć, które po starannym wyretuszowaniu oraz obróbce cyfrowej przenoszę na profesjonalny papier Fuji w formacie 15x23.

Otrzymujecie:
- wszystkie zdjęcia na płycie DVD,
- zdjęcia wykonane na profesjonalnym papierze w formacie 15x23 cm – 60szt.,
- duży portret z wybranego ujęcia,
- własną galerię z wybranych zdjęć na stronie www,
- eleganckie opakowanie na płyty
Dodatkowo można zamówić: albumy lub foto książki (w ofercie dostępne także książki dla rodziców)
Reportaż ślubny wraz z sesją w plenerze - Standard Plus. Realizację rozpoczynamy od przygotowań w domu, błogosławieństwa rodziców itd, następnie ceremonia w kościele lub USC, zdjęcia na sali ok 3-4h oraz sesję w plenerze. Wykonuję około 500-700 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Z pośród wszystkich wykonanych zdjęć wybieracie min 100 lub więcej ujęć, które po starannym wyretuszowaniu oraz obróbe cyfrowej przenoszę na profesjonlny papier Fuji w formacie 15x23.

Otrzymujecie:
- wszystkie zdjęcia na płycie DVD
- zdjęcia wykonane na profesjonalnym papierze w formacie 15x23 cm - 100szt
- duży portret z wybranego ujęcia
- własną galerię z wybranych zdjęć na stronie www
- eleganckie opakowanie na płyty
Dodatkowo można zamówić: albumy lub foto książki (w ofercie dostępne także książki dla rodziców)
Reportaż ślubny wraz z sesją w plenerze - Lux. Rozpoczynamy od przygotowań w domu, błogosławieństwa rodziców itd, następnie ceremonia w kościele lub USC, zdjęcia na sali aż do oczepin włącznie oraz sesję w plenerze. Wykonuję około 1000-1500 zdjęć, które stanowią materiał roboczy. Z pośród wszystkich wykonanych zdjęć wybieracie min 100 lub więcej ujęć, które po starannym wyretuszowaniu oraz obróbe cyfrowej przenoszę na profesjonlny papier Fuji w formacie 15x23.

Otrzymujecie:
- wszystkie zdjęcia na płycie DVD
- zdjęcia wykonane na profesjonalnym papierze w formacie 15x23 cm - 100szt
- duży portret z wybranego ujęcia
- własną galerię z wybranych zdjęć na stronie www
- nowoczesną prezentację DVD z podkładem muzycznym
- eleganckie opakowanie na płyty
Dodatkowo można zamówić: albumy lub foto książki (w ofercie dostępne także książki dla rodziców)
Dodatek VIP. Jest to opcja dodatkowa dla specjalnie wymagających par. Zawiera ona wydruk zdjęć w dużym formacie A4 - 20x30 ! a następnie wklejamy je do wyjątkowego albumu wykonywanego na specjalne zamówienie. Okładka albumu jest spersonalizowana zdjęciami pary, dodatkowo grawer imion. Takiego albumu nie kupicie w żadnym sklepie.
Dodatek VIP można łączyć z każdą opcją reportażu. O szczegóły zapytaj.

Zamawiając usługę foto wideo na rok 2018 lub 2019 Rabat 200zł oraz zdjęcia FotoBudkaŻaden fotograf ze Śląska nie oferuje tak korzystnej i rozbudowanej oferty fotografii ślubnej! Wielu Klientów twierdzi, że właśnie dlatego warto ze mną współpracować. Sprawdź dlaczego jeszcze...

WIDEO FILMOWANIE

Profesjonalny sprzęt, kreatywność oraz nietuzinkowe pomysły to tylko niektóre atuty. Dzięki zaawansowanej technice montażu z dwóch lub trzech kamer oraz wykorzystaniu najnowszych oprogramowań montujemy filmy, które pozostaną pamiątką na całe życie. W pracy wykorzystujemy także nowoczesne lustrzanki, używamy ich przede wszystkim do teledysków plenerowych. Każdy film posiada przynajmniej dwa różne teledyski, a także wspomnienie z dzieciństwa oraz z lat wcześniejszych w formie prezentacji zdjęć.
Płyty nie posiadają zabezpieczeń, więc można je swobodnie kopiować.
Cena filmu w wersji HD - od 2000zł.

Możliwosć wykorzystania także drona

Zapytaj o szczegóły oraz cenę


Otrzymujecie:
- jeden komplet filmu DVD o długość ok 2h,
- film w wersji HD na BluRay,
- całość w eleganckim opakowaniu.

Zamawiając usługę foto wideo na rok 2018 lub 2019 Rabat 200zł oraz zdjęcia FotoBudkaFOTO BUDKA

Nowość. Promujemy usługę zabawy w śmieszne zdjęcia w stylu foto budki. Każda para otrzyma ją teraz GRATIS!!!
Posiadamy duży wybór śmiesznych gadżetów do zdjęć, dzięki czemu każdy ma szansę powygłupiać się do woli przed aparatem. Wszystkie wykonane zdjęcia Młoda Para otrzyma na płycie. Niecierpliwi mogą nawet wrzucić swoje zdjęcia od razu na Facebook-a.
Zapytaj o możliwość rozbudowania usługi o natychmiastowy wydruk (za dodatkową opłatą)RABAT 200zł + FOTOBUDKA

Szczegóły promocji. Każda para, która teraz wybierze Nasze usługi czyli: dowolną opcję reportażu + wideofilmowanie w wersji HD, otrzyma super ceny z rabatem w wysokości 200zł.
Dodatkowo w ramach promocji usługa "Zdjęcia Foto Budka", czyli super zabawa w śmieszne zdjęcia z wykorzystaniem wielu gadżetów. Wszystkie wykonane zdjęcia zostaną nagrane na DVD.

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług fotografii ślubnej na terenie całego Śląska!