Albumy ślubne

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór albumów i foto książek ślubnych. Z racji iż posiadamy studio i sklep fotograficzny prowadzimy regularną ich sprzedaż przez co każdy znajdzie coś dla siebie.
ALBUMY ŚLUBNE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Co je wyróżnia...klasyczne zdjecia w dużym formacie 20x30 oraz 25x36 !!! Wasze zdjęcia ślubne tak właśnie mogą wyglądać, wystarczy wybrać jeden z naszych wzorów a my zajmiemy się resztą.
NIE ZNAJDZIESZ TEGO U KONKURENCJI.

Albumy dla rodziców

Bardzo często pary szukają pomysłu na podziękowania dla rodziców. Bardzo popularne są foto książki a ich tańszą alternatywą mogą być tradycyjne albumy. Zawsze staramy się mieć w ofercie kilka wzorów na format zdjęć 10x15, 13x18 czy też popularny ślubny 15x21.
Para po ślubie otrzymuje pełną ofertę dostęnych albumów zgodnie z ich oczekiwaniami.


Fotoksiążki

Jedną z cieszących się dużą popularnością form prezentacji zdjęć są foto książki. Wykonujemy foto książki dla pary a także dla rodziców. W ofercie posiadamy kilka wzorów pod kątem wielkości, rodzaju oprawy czy ilości kartek. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i najlepszymi producentami przez co jakość naszych produktów jest z najwyższej półki. Projekty książek traktujemy indywidualnie, wykorzystujemy do nich wybrane przez parę zdjęcia, każdorazowo wysyłamy go do akceptacji a dopiero później do realizacji. Ceny zaczynają się już od 250zł
Poniżej kilka przykładów: